niedziela, 6 lipca 2014

Niedzielnie

Mamy niedziele i to jaką piękną,pogoda dopisuje,w końcu czuje wakacje.Dzisiejszy dzień zleciał tak szybko,że nawet go nie odczułam.Wstałam rano,pojechałam na zakupy kiedy wróciłam pomogłam mamie zrobić dżemy z malin Mmm pyszotka;) Następnie postanowiłam zrobić obiad i zrobiłam Makaron ze szpinakiem,pomidorkami cheery i serem tartym gratino. Miłośnikom kuchni włoskiej powinno smakować osobiście byłam tym zachwycona ;) Przepis podam w następnym poście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz